Вибори Президента учнівського самоврядування - відбулися!

У виборах взяло участь 92,5% виборців: вчителі та учні 5-11 класів.

/Files/images/0_2021-2022/uchkom/Снимок экрана (224).png

Вітаємо ученицю10 класу Траченко Ольгу з перемогою! Бажаємо впровадити політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме покращенню життя школи. А також натхнення, цікавих задумів та творчих злетів!

Виборчі перегоні 2021

Кандидати на посаду Президента учнівського самоврядування

/Files/images/0_2021-2022/uchkom/Труханова Ганна.jpg

Я - Труханова Анна, учениця 8-Б класу. Хочу представити свою кандидатуру на посаду Президента школи, оскільки я активна учениця школи, маю хист до навчання, комунікабельна людина, люблю допомагати іншим, але найголовніше - у мене є велике бажання змінити школу у кращу сторону. Не обіцяю, але гарантую виконати всі представлені мною цілі: 1. Відредагувати систему чергування (зробити її більш зрозумілою).

2. Проведення різних конкурсів, змагань, ярмарків, свят, але найцікавіше у цьому переліку заходів - шкільних дискотек. 3. Перегляд кінофільмів (наша школа має потрібне обладнання для проведення подібних заходів).

4. Зробити газету школи, за яку буде відповідальне учнівське самоврядування школи.

5. Ввести "Скриньку скарб і пропозицій" стосовно шкільного життя.

6. Ініціювати проведення факультивів для покращення рівня знань учнів.

Сподіваюся моя програма зможе змінити шкільне життя на краще, щоб навчання було більш цікавим та захоплюючим, а також налагодити стосунки між учнями та вчителями. Дуже вдячна за увагу!

/Files/images/0_2021-2022/uchkom/Гаста Уляна.jpg

Передвиборча програма кандидата на посаду президента учнівського самоврядування Гасти Уляни. Привіт, друзі, суперники і просто учні! Трішки про себе: учениця 8 класу. Я мрію очолити шкільне самоврядування, бо до цього маю певний хист. Я комунікабельна, енергійна, товариська, добре навчаюсь і весела. Люблю допомагати іншим. У людях ціную чесність та справедливість, щирість. Маю багато друзів. Люблю свою школу і клас. Мрію очолити учнівське самоврядування. Маю багато серйозних планів та цікавих задумів щодо організації та проведення шкільних заходів. Раз у рік робити ярмарок країн на благодійність школи. Відновити регулярне проведення дискотек, збільшення культурно-масових заходів, з умовою, що старшокласники приймають активну участь у підготовці та проведенні. «Скринька» скарг та пропозицій. Це цікаво, можна виразити власну думку, знаючи що ніхто не дізнається від кого. Та й мені було б корисно почитати зауваження та пропозиції щодо моєї роботи. Створити алею випускників, де кожен випускник зможе посадити своє іменне дерево, омолодити сад школи, робити День самоврядування на День Учителя. У мене є ще досить багато ідей, проте листок А4 занадто маленький для цього. Я вірю у вашу підтримку і буду дуже вдячна,якщо ви виберете мене учнівським президентом!

/Files/images/0_2021-2022/uchkom/20211120_091214.jpg

Я, Павлевич Єгор Ігорович, учень 8-Б класу Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Представляю свою кандидатуру на пост президента школи, оскільки відстоюю слідуючі інтереси:

- Справедливість

- Толерантність

- Гідність

- Унікальність учнів.

Мені до вподоби спостерігати та шкільним життям та брати активну участь в усіх її справах.

Вільний час я проводжу із своїми друзями, вивчаю ком`ютерні технології, вивчаю іноземну мову.

Комунікабельний, товариський, активний, веселий, відповідальний, відкритий новим ідеям, із добрим почуттям гумору.

Щоб зробити наше шкільне життя яскравішим та різноманітнішим, пропоную:

1. Створити скриньку пропозицій;

2. Проводити частіше конкурси, розважальні заходи та дискотеки без вчителів;

3. Підтримувати патріотизм в рідній школі;

4. Влаштовувати спортивні ігри та змагання;

5. Заснувати книгу рекордів школи;

6. Ввести номінації: « Найбільш дружній клас», «Найчистіший клас», « Клас з найкращим показником учбових досягнень», «Самий спортивний клас»;

7. Організувати волонтерську діяльність;

Хочу, щоб у школі панував порядок, затишок, повага до вчителів та учнів. Вважаю, що президент школи – це не лише організатор шкільних свят, це – передусім – друг та помічник кожного учня в школі. Кожен має можливість звернутися із своїми проблемами. Разом можна вирішити усе. Якщо Ви підтримуєте мої наміри – голосуйте за мене!!!!!!!

СПОДІВАЮСЬ НА ВАШУ ПІДТРИМКУ!!!

/Files/images/0_2021-2022/uchkom/Траченко Ольга.jpg

Передвиборча програма кандидата на посаду президента учнівського самоврядування школи.

Доброго дня, любі друзі! Я-Траченко Ольга, учениця 10-класу, висуваю свою кандидатуру на посаду Президента шкільного самоврядування.

Ніхто не поспорить, що ми проводимо велику частину життя у школі. Є люди, які все шкільне життя залишаються у тіні, але є і дуже активні люди у шкільному житті. Я відношу себе до другого типу людей і також я готова активно вирішувати проблеми учнів, які чомусь не хочуть бути активними в житті школи або класу.

Мої цілі:

 Спершу хочу запровадити цікаве позашкільне життя, наприклад:

1) Дискотека, у сучасному житті без цього - ну ніяк:).

2) Клуб літературознавства. Вважаю що у сучасному суспільстві не так і мало дітей, які читають та хотять поділитись враженями про прочитану книгу.

3) Перегляди кінофільмів. У нашій школі присутнє обладнання, котрим можливо скористатись.

 Для середньої школи можно впровадити міжкласові змагання (Найспортивніший, найкреативніший, найрозумніший класи).

 Зробити систему чергування більш розумілою. Додати до чергування допомогу з накривання столової.

 Зробити гарну шкільну газету, за допомогою шкільної редколегії - це не буде складною працею.

/Files/images/0_2021-2022/uchkom/Журавчик Яна.jpg

Я, Журавчик Яна, учениця 9-Б класу. Активна життєва позиція - моє кредо. Я не байдужа до чужих проблем, наполеглива, цілеспрямована. Вже 3 роки я староста в своєму класі і завжди зацікавлена в тому, щоб наш клас

завжди був перший. Я маю різноманітний світ захоплень: люблю малювати, танцювати, готувати. Нещодавно я увійшла в спільноту волонтерів. Мене дуже зацікавила тема допомоги та покращення глобальних проблем. Ми разом із командою налаштовані робити світ краще! Вже 8 років поспіль я вчусь на відмінно. В мене є багато досягнень, кожен рік я беру участь в шкільних олімпіадах, я учасниця програми обміну культурами « Flex».

Пропозиція: я пропоную об’єднатись та зробити наше шкільне життя якомога краще!

Мій план покращення шкільного життя:

1.Волонтерство:

 Два рази на рік об’єднуватись в невеликі групи-команди, та проводити день волонтерства. Вся школа буде проводити волонтерські акції, де ми будемо збирати іграшки для дітей дитячих будинків, прибирати територію нашої школи та годувати бездомних тварин.

2.Проведення дискотек, присвячених святковим заходам:

 На Новий рік, День всіх закоханих, на передодні літніх канікул.

3. День самоврядування:

 Учні 9-11 класів двічі на рік будуть мінятись місцями з учителями та проводити уроки в молодших класах. (Це можна проводити на День вчителя та в кінці навчального року).

4.Підвищити успішність учнів:

 Проводити інтелектуальні змагання між паралельними класами.

 Корисні лекції, які будуть проводитись учнями 9-11 класів для учнів 1-8 класів.

 Інтелектуальні перерви під час уроку (вчитель для учнів)

Кiлькiсть переглядiв: 559