Наші традиції

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

Виставка квітів "Осіння симфонія"

Кожен класний колектив готує на виставку по одній композиції з квітів. Журі оцінює оригінальність та відповідність назві.

Виставка поробок з природничих матеріалів "Я чарівник"

Кожен клас готує по одній композиції

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт для вчителів школи, який готують учні 4-х та 11-х класів

Акція до дня учителя "Ми вас пам'ятаємо, шановні ветерани"

Кожен клас відвідує на дому вчителів-ветеранів педагогічної праці, вітає зі святом.


Вечір відпочинку для старшокласників "Осінній бал"

Учні 10 класу готують сценарій та проводять вечір для учнів 9-11 класів школи.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Кiлькiсть переглядiв: 1307