Вас вітає практичний психолог школи

/Files/images/psiholog/Без названия.jpg


Лотник Олена Іванівна

(кабінет практичного психолога знаходиться на 2 поверсі, напроти кабінету інформатики)

Практичний психолог Лотник Олена Іванівна закінчила національний університет ім. В.О. Сухомлинського, здобула кваліфікацію «психолог», була учасником навчального семінару «Основи психологічної допомоги. Навички психологічного консультування», пройшла навчання за освітньою програмою «Методи арт-терапії у роботі з особливими дітьми», навчання стартапу за темою «Інклюзивна технологія «Коло друзів», пройшла курс за програмою «Нейрогімнастика», курс навчання «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти», курс навчання "Пісочна терапія для роботи з дітьми та дорослими" курс навчання "Ресурсна терапія в роботі зі складними дітьми" та неодноразово приймала участь у міжнародному фестивалі арт-терапії «ART-PRAKTIK».

Шановні учні, батьки та вчителі!

Ви можете отримати дистанційну он-лайн консультацію, з питань, які вас хвилюють у практичного психолога. Щоб це зробити необхідно перейти за посиланням та записатися на консультацію.

https://docs.google.com/forms/d/1cw8a-9sK7csTrb7Se8rNDxmjk8oLE_aQDd7F3gMrGF4/edit

/Files/images/psiholog/photo_2021-10-22_10-12-51.jpg

Працює інформаційний телеграм канал «Психологічна підтримка» для учнів.

Це простір, в якому учні можуть ознайомитись з тим, як знизити емоційну напругу та рівень тривоги, знайти цікаву для себе інформацію, що стосується особливостей їх характеру та поведінки, знайти відповіді на питання, як організувати себе під час дистанційного навчання.

А також дистанційно звернутися до психолога, для вирішення своєї проблеми. Канал наповнюється цікавими відеороликами, тестами, вправами та порадами.

Переходьте за посиланням, чекаю на вас там.

wym-1635838952414

/Files/images/psiholog/unnamed.png

Кiлькiсть переглядiв: 272